O firmě AOM

Významná italská zkušenost
O firmě

Firma AOM CZ, s.r.o. je výhradním dovozcem produktů italské firmy Asturo Originali Maves SpA (AOM SpA) pro Českou a Slovendkou republiku. AOM SpA je jedním z nejvýznamnějších výrobců v oblasti výroby stříkací techniky. V roce 1925 byla první společností, která začala vyrábět stříkací pistole pod jménem "ASTURO". Dnes jr firma AOM moderní a dynamická společnost, která si získává celosvětově jméno výrobce kvalitních produktů. Díky širokému sortimentu nejmodernějšího vybavení pro povrchovou úpravu, které je navrhováno zkušenými techniky a vyráběno nejmodernější technikou, může firma AOM dodat spolehlivé a produktivní řešení pro většinu případů povrchové úpravy po celém světě. AOM se stará o spokojenost svých zákazníků, proto je podle AOM splnění požadacků zákazníka chápáno jako sázka na vítězství. Ať už reginální dealer/distributor nebo konečný zákazník, všechny jejich požadavky jsou pravidelně zkoumány a zvažovány při designování voných produktů nebo vylepšování těch stávajících. Tento příslib umožnil získat firmě AOM certifikaci kvality ISO 9001. Tento důležitý úspěch je považován za startovní bod pro misi společnosti AOM: zajistit všem zákazníkům profesionální a ekonomický úspěch v jejich obchodování.

Certifikát ISO 9001
O firmě

Certifikace ISO 9001 je důležitý cíl, ve kterém společnost AOM uspěla, i když se stále zameřuje na zlepšení vlatních výkonů týkajících se produktů: stabilní kvalita produkčních standartů, výstupní kontrola každé dodávky, neustálé zlepšování produktl, péče o zákazníka, uskladněné výrobky připravené na odeslání, promptní asistence, podpora po prodeji aby byla garantovaná dobrá úroveň služeb pomoci zákazníkovi.

Velké investice do výzkumu a vývoje
O firmě

Za účelem neustálého poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti produktů, AOM investovalo značný kapitál do technického výzkumu a vývoje. Od počátečních stádií technický tým AOM pracuje na CAD/CAM nástrojích aby definoval a analyzoval všechny detaily týkající se výrobního cyklu a kontroly každé jednotlivé součásti. Fyzikální charakterisiky a rozměry jsou analyzovány a testovány krok za krokem podle produkčního procesu abychom se ujistili, že počáteční projekty a konečné výrobní výsledky budou perfektně odpovídat. Všechny dokončené produkty prochází před odesláním náročnou kontrolou zkušenými experty za použití inteligentních přístrojů s využitím laseru. Každá pumpa nebo stříkací pistole od AOM je označena značkou CE, která potvrzuje vyhovění direktivám EEC na bepečnost a podmínky práce a jsou zasílány s podrobnými návody k použití a údržbě.

O firmě
Vybavení pro stříkání: sortiment produktů firmy AOM
O firmě O firmě